بهترين يوتيوبر هاي ايراني بهترين يوتيوبر هاي ايراني .

بهترين يوتيوبر هاي ايراني

نقد درامد يوتيوبر ها

همه ما يوتيوب را مي شناسيم. اين شبكه اجتماعي در سال 2005 تاسيس شد و خيلي زود به يكي از محبوب ترين كانال هاي پخش ويدئو تبديل شد. اين شبكه در كشورهاي خارجي بسيار محبوب است و با وجود لو رفتن، در ايران نيز طرفداران زيادي دارد. بسياري از مردم آن را به عنوان يك منبع سرگرمي مي بينند. اما سال هاست كه به دليل بازديدكنندگان زياد، يك ابزار بازاريابي عالي بوده است. جالب اينجاست كه 55 درصد از بازاريابان آمريكايي از يوتيوب به عنوان بخشي از استراتژي بازاريابي خود استفاده مي كنند و اين عدد كمي نيست! بنابراين، تبديل شدن به يك يوتيوبر مي تواند درآمد زيادي به همراه داشته باشد.

در واقع، يوتيوب‌برها مديون فعاليت‌هاي حرفه‌اي خود در يوتيوب هستند. كمدين ها و گيمرها بزرگترين تأثيرگذاران يوتيوب در ليست برترين يوتيوبرهاي جهان هستند. البته محبوبيت و محبوبيت يوتيوبرها نيز ميليون ها دلار درآمد براي آنها به همراه دارد.

وقتي تعداد بازديدهاي ويديوها و ويديوها در يوتيوب افزايش مي يابد، افراد زيادي محتواي شما را مي بينند، از جمله صاحبان شركت هاي بزرگ و شركت هايي با مارك هاي معروف، و بنابراين صاحبان برندها يوتيوب را جايي مي يابند كه مي توانند محصولات را پيدا كنند و خدمات شما را به آنها نشان دهند. مخاطب شما

در واقع، قرار دادن چنين محتوايي در يوتيوب مي‌تواند بسيار فراتر از يك تبليغ ساده باشد و نتايج بسيار مفيدي را به همراه داشته باشد كه منجر به بازگشت سرمايه براي صاحبان مشاغل مي‌شود.

 

 

براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه نقد درامد يوتيوبر ها به وب سايت پيشرو پرداخت مراجعه كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ساعت: ۱۱:۴۲:۵۶ توسط:جعفري موضوع: نظرات (0)